^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia umieszczona przy obrazie bł. Jana Pawła II jest znakiem, że w Niedzielę Miłosierdzia będziemy przeżywali radosny dzień kanonizacji Papieża Polaka.

Pragniemy głęboko przeżyć Niedzielę Miłosierdzia, aby w ten dzień nasze serca rozpaliły się wiarą, nadzieją i miłością miłosierną. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian na wieczorne dziękczynienie za dar osoby św. Jana Pawła II. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 17.00. Po Mszy św. odbędzie się modlitewne czuwanie o Bożym Miłosierdziu wraz ze św. Janem Pawłem II. Nasze czuwanie zakończymy błogosławieństwem relikwiami świętego Papieża oraz przekazaniem Iskry Miłosierdzia do naszych domów. Wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać Iskrę prosimy o przyniesienie lampionów.

Ponieważ chcemy umożliwić wiernym obejrzenie transmisji Mszy kanonizacyjnej z Watykanu, w Niedzielę Miłosierdzia nie będzie Mszy o godz. 10.30.

Na wspólne dziekczynienie zapraszamy wszystkich parafian - dorosłych, młodzież, dzieci, grupy modlitewne i duszpasterskie oraz wszystkich dobrej woli pragnących podziękować Bogu Miłosiernemu za św. Jana Pawła II.

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576032Twoje IP:54.166.141.69
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem