W okresie od 01.06.2014 r. do 31.08.2014 r. Parafia Rzymskokatolicka św. Stanisława Bpa i M. w Wierzbicy (Świetlica Środowiskowa Betania) realizuje zadanie publiczne:

Wspieranie i realizacja programu profilaktyczno-terapeutycznego dla dzieci i młodzieży z rodzin niewydolnych wychowawczo, dotkniętych skutkami alkoholizmu, realizowanego w trakcie wakacji pn.: „Na wakacje po uśmiech” .

W ramach zadania zostanie przeprowadzony program profilaktyczno-terapeutyczny dla 45 osób prowadzony przez psychologa i socjoterapeutę oraz 10 dniowy obóz letni w Białym Dunajcu. Zadanie współfinansowane jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Współfinansowanie: