^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Jak co roku Świetlica Środowiskowa „BETANIA” w Wierzbicy przy współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną z Wierzbicy - w sobotę 6 lutego 2016 roku - zorganizowała bal karnawałowy dla dzieci. Odbył się on w udekorowanej różnokolorowymi balonami sali  remizy strażackiej. W zabawie uczestniczyło ponad 60 dzieci w wieku do 17 roku życia.  Większość uczestników bawiła się w pięknych, karnawałowych strojach. Były księżniczki, motylki, biedronka, spaiderman i wiele innych bajkowych postaci.

 

Oprawą muzyczną uroczystości zajął się DJ Mateusz, który poprowadził  konkursy, takie jak: „kto doprowadzi króla do tronu”, „taniec z balonem” i wiele innych.  Uczestnicy konkursów zostali wyróżnieni nagrodami. W prowadzenie imprezy karnawałowej włączyły się również przybyłe wraz z opiekunkami wychowanki Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy, które malowały farbami twarze uczestników zabawy
i wspólnie bawiły się z dziećmi. Trochę zmęczeni zabawą uczestnicy zasiedli do wspólnego poczęstunku - były pączki, słodycze i  napoje.

Finansowego wsparcia udzieliła nam Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wierzbicy. Wszyscy uczestnicy balu karnawałowego - zmęczeni, ale jednocześnie zadowoleni - serdecznie dziękują za pomoc i wsparcie.

GALERIA

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576106Twoje IP:54.166.141.69
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem