Od ośmiu lat w naszej parafii śpiewem ubogaca liturgię chór parafialny. Obecnie opiekunem muzycznym chóru jest s. Dorota Świta - organistka. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę i chwalenie Boga śpiewem. Próby chóru odbywają się w każdy wtorek o godz. 19.00.

Zachęcamy młodzież szkół gimnazjalnych i średnich do wspólnego śpiewania w czasie Mszy św. w niedzielę o godz. 9:15.
Chętnych zapraszamy na próby scholi w soboty o godz. 14:00.
Zapraszamy wszystkich młodych do uczestnictwa we Mszy św. z udziałem młodzieży, w każdą niedzielę o godz. 9:15.

Na Mszach św. o godz. 10.30 naszemu śpiewowi przewodniczy i towarzyszy schola dziecięca, składająca się z uczniów szkoły podstawowej i pierwszych klas gimnnazjum. Opiekunem scholi młodszej jest s. Wiesława Kasacka. Gorąco zachęcamy do poszerzenia tegoż grona, zwłaszcza przez dzieci i młodzież grającą na instrumentach. Próby scholi młodszej mają miejsce w każdą sobotę o godz. 10.00.

Twoje IP:54.224.90.112