^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

W uroczystość Wniebowzięcia NMP, 15 sierpnia, w kościele w Wierzbicy miał miejsce koncert słowno-muzyczny, pt. "Miłość mi wszystko wyjaśniła". Przed licznie zebranymi wiernymi, nie tylko z miejscowej parafii, wystąpili: kompozytor i organista Robert Grudzień oraz aktor teatralny i filmowy Krzysztof Kolberger, który w przejmujący sposób ukazał piękno i różnorodność poezji Jana Pawła II i ks. Jana Twardowskiego.

Koncert zorganizowany przez Parafię pw. św. Stanisława BM oraz Gminny Ośrodek Kultury odbył się ramach XXIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Radom-Orońsko 2010. Po wspaniałym koncercie miała miejsce promocja książki Krzysztofa Kolbergera, pt. "Przypadek - nie przypadek", a także płyt z muzyką Roberta Grudnia. Wśród wzruszenia i zachwytu płynących z piękna muzyki organowej i poezji, jak również z wielkiego kunsztu aktorskiego i muzycznego, nie brakowało również szczerej radości z przybycia tak wspaniałych Gości i... licznie rozdanych autografów... Serdecznie dziękujemy Artystom i zapraszamy ponownie!!! Zapraszamy wszystkich do Wierzbicy na kolejne koncerty!!!

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576037Twoje IP:54.166.141.69
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem