^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

17 stycznia wnętrze świątyni w Wierzbicy wypełnił śpiew kolęd i pastorałek w rytmie muzyki gospel. Był to pierwszy tego rodzaju koncert w naszej wspólnocie. Wpisuje się on jednak w cały już cykl spotkań kulturalnych organizowanych przez Parafię oraz Gminny Ośrodek Kultury. Zespół GOSPEL Radom działa od 3 lat przy Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Pełna energii i radości muzyka dosłownie poderwała z miejsc słuchaczy, którzy czynnie włączyli się w uwielbianie Boga śpiewem. Występ zespołu GOSPEL spotkał się z dużym uznaniem wśród uczestniczących w tej, jakże pięknej i pełnej chrześcijańskiego entuzjazmu, formie ewangelizacji.

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576414Twoje IP:54.198.142.121
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem