17 stycznia wnętrze świątyni w Wierzbicy wypełnił śpiew kolęd i pastorałek w rytmie muzyki gospel. Był to pierwszy tego rodzaju koncert w naszej wspólnocie. Wpisuje się on jednak w cały już cykl spotkań kulturalnych organizowanych przez Parafię oraz Gminny Ośrodek Kultury. Zespół GOSPEL Radom działa od 3 lat przy Młodzieżowym Domu Kultury w Radomiu. Pełna energii i radości muzyka dosłownie poderwała z miejsc słuchaczy, którzy czynnie włączyli się w uwielbianie Boga śpiewem. Występ zespołu GOSPEL spotkał się z dużym uznaniem wśród uczestniczących w tej, jakże pięknej i pełnej chrześcijańskiego entuzjazmu, formie ewangelizacji.