1. Na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się w intencji pielgrzymów grupy nr 16.

Po Mszy św. zapraszamy pątników, także duchowych i ofiarodawców na spotkanie pielgrzymkowe przy Świetlicy Betania.

2. Po Mszach św. zapisujemy mszalne intencje jubileuszowe: ślubów i urodzin na 2018 r.

Intencje za zmarłych będą zapisywane od poniedziałku 9 października po nabożeństwie różańcowym.

W Polanach od niedzieli 1 października po Mszy św.

3. Jutro na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy modlić się w intencji dzieci i młodzieży z racji święta św. Stanisława Kostki, a także w intencji Róży Różańca Rodziców za Dzieci – św. Stanisława Kostki.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego jutro o godz. 19.00.

5. W czwartek święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.

6. W sobotę o godz. 17.00 Msza św. w intencji Róży Różańca Rodziców za Dzieci – św. Ojca Pio.

7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 9.30.

8. Poświęcenie różańców dla dzieci klas III będzie w niedzielę 1 października na Mszy św. o godz. 12.00,

w Polanach na Mszy św. o godz. 11.30.

9. 7 października(sobota) parafia organizuje wyjazd na Pielgrzymkę Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do MB Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole. Wyjazd z Wierzbicy o godz. 8.00, z Polan przy szkole o godz. 7.45.

Planowany powrót ok. godz. 17.00.

Zapisy w zakrystii do niedzieli 1 października.

10. Zachęcamydo lektury Gościa Niedzielnego.

W numerze m.in.: formularz do złożenia podpisu pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”.

Jest także Mały Gość Niedzielny, miesięcznik Różaniec i Rycerz Niepokalanej.

Twoje IP:54.158.21.160