1. We wtorek święto św. Jakuba Apostoła, oraz św. Krzysztofa patrona kierowców.

Na Mszy św. o godz. 17.00 będziemy się modlić w intencji Solenizanta ks. Krzysztofa.

Po Mszy św. poświęcenie pojazdów.

2. W środę wspomnienie liturgiczne św. Joachima i Anny Rodziców NMP.

3. W sobotę wspomnienie św. Marty.

4. Zachęcamydo lektury Gościa Niedzielnego.W numerze m.in.: o niezwykłym biskupie prawosławnym, który zmarł w ramionach papieża Jana Pawła I.

Jest także Mały Gość Niedzielny.

5. Zapraszamy na 39 Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Radomskiej na Jasną Górę, która będzie przebiegała pod hasłem:

Idźcie i głoście.

Pielgrzymka wyruszy 6 sierpnia w niedzielę po Mszy św. o godz. 7: 30. Zakończy się 13 sierpnia Mszą świętą na wałach jasnogórskich.

Koszt tegorocznej pielgrzymki 60 zł od osoby razem z bagażem.

Zapisy pielgrzymów odbędą się w niedzielę – 30 sierpnia po każdej Mszy św. do godz. 13: 30 oraz po południu od godz. 18: 00 do godz. 20: 00 w salce przy Kościele.

Jest możliwość powrotu autokarem, zapisy i opłata - 50 zł przy zgłoszeniu uczestnictwa.

Zachęcamy do udziału w tych szczególnych rekolekcjach w drodze.

Intencje różańcowe pielgrzymów duchowych będą zbierane w zakrystii.

Wszystkich pielgrzymów duchowych zapraszamy codziennie 6 do 13 sierpnia na Mszę Świętą wieczorową, po której będzie odmawiany dziesiątek różańca w intencji Ojca Świętego i pielgrzymów oraz modlitwa pielgrzyma duchowego.

W następną niedziele po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszki na cele pielgrzymkowe. Ofiary, które będziemy zbierać za tydzień będą przeznaczone na zakup nowego nagłośnienia pielgrzymkowego.

W świetle różnych zagrożeń dla rodziny, serdecznie zachęcamy rodziców z dziećmi do wspólnego pielgrzymowania. Zapewniamy wszelką pomoc na noclegach, postojach oraz w trakcie pielgrzymowania.

Twoje IP:54.224.90.112