1. Dziś badanie praktyk religijnych w parafii.

Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszki na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Meksyku.

2. Zachęcamy wiernych, także dzieci i młodzież do udziału w modlitwie różańcowej, codziennie o godz. 16.30.

3. Jutro Msza św. o godz. 17.00 w intencji Rycerstwa Niepokalanej z racji 100 rocznicy założenia.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego jutro o godz. 19.00.

5. W środę święto św. Łukasza Ewangelisty.

6. Intencje Mszy św. za zmarłych, oraz wypominki; roczne, półroczne i jednorazowe zapisujemy po Mszach św.

7. W zakrystii prowadzona jest zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem „Zatrzymaj Aborcję”.

8. W następną niedzielę rozpoczniemy Tydzień Misyjny – taca przeznaczona będzie na Misje.

9. Od wtorku 10 października rozpoczęliśmy prowadzony przez nasze Poradnictwo Rodzinne cykl dziesięciu katechez dla narzeczonych przygotowujących się do sakramentu małżeństwa. Spotkania będą co tydzień we wtorki w godz. od 19.00 do 21.00 w budynku Świetlicy Betania. Zakończenie katechez 7 listopada.

10. Zachęcamydo lektury Gościa Niedzielnego.

W numerze m.in.: „W dni świąteczne zamknięte” - o handlowcach, którzy zamykają swoje sklepy w niedziele i święta.

W dni powszednie warto u nich robić zakupy.

Jest także Mały Gość Niedzielny, miesięcznik Różaniec i Rycerz Niepokalanej i Nasza Arka.