^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

 

Zapraszamy na 36 Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Radomskiej na Jasną Górę, która będzie przebiegała pod hasłem: Nie wstydzę się Ewangelii. Pielgrzymka wyruszy 6 sierpnia w środę po Mszy św. o godz. 7:30. Zakończy się 13 sierpnia Mszą świętą na wałach jasnogórskich o godz.19.00.

Koszt tegorocznej pielgrzymki 50 zł od osoby razem z bagażem.

Zapisy pielgrzymów odbędą się w sobotę 02 sierpnia od godziny 18.00 do 20.00 oraz w niedzielę – 03 sierpnia po każdej Mszy św. do godz. 13: 30 oraz po południu od godz. 18: 00 do godz. 20: 00 w salce przy Kościele. Zapisy i spotkanie służb pielgrzymkowych 02 sierpnia w sobotę o godz. 19 00.

Jest możliwość powrotu autokarem. Zapisy i opłata - 40 zł przy zgłoszeniu uczestnictwa.

Zachęcamy do udziału w tych szczególnych rekolekcjach w drodze. Wszystkich, którzy z różnych względów nie będą mogli pójść z nami, szczególnie osoby starsze, chore i cierpiące, osoby należące do grup modlitewnych parafii, zachęcamy do duchowej obecności, która będzie świadectwem zaangażowania w przeżywanie rekolekcji w drodze i duchowej łączności z nami. W czasie sprawowanych Mszy św., a także w czasie Różańca św. w sposób szczególny będziemy polecać Bogu wszystkie Wasze intencje. Intencje różańcowe pielgrzymów duchowych będą zbierane w zakrystii. Dobrowolne ofiary od pielgrzymów duchowych będą przeznaczone na potrzeby grupy pielgrzymkowej. Wszystkich pielgrzymów duchowych zapraszamy codziennie 6 do 13 sierpnia na Mszę Świętą wieczorową, po której będzie odmawiany dziesiątek różańca w intencji Ojca Świętego i pielgrzymów oraz modlitwa pielgrzyma duchowego.

W zakrystii można zapisać się na wyjazd pielgrzymów duchowych do Częstochowy w dniu 13 sierpnia (środa) na wejście naszej grupy pielgrzymkowej oraz Mszę św. na wałach jasnogórskich o godz.19.00. Koszt 40 zł.

W niedzielę po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszki na cele pielgrzymkowe. Ofiary będą przeznaczone na środki łączności dla poprawy bezpieczeństwa grupy na trasie.

Jest możliwość zamówienia intencji na Msze św., które będą odprawione w czasie pielgrzymki. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii.

W świetle różnych zagrożeń dla rodziny, serdecznie zachęcamy rodziców z dziećmi do wspólnego pielgrzymowania. Zapewniamy wszelką pomoc na noclegach, postojach oraz w trakcie pielgrzymowania: "Mamo, tato, nie lękajcie się, nie jesteście sami”.

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576081Twoje IP:54.166.141.69
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem