^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

5 września w kinach w całej Polsce pojawi się film pre-ewangelizacyjny „Marry’s Land. Ziemia Maryi”.

Patronat nad filmem objęły m.in. ogólnopolskie wspólnoty (np. KSM, Światło-Życie) oraz media katolicie (np. Gość Niedzielny).

„Idziemy do kina na film, który zbuduje naszą wiarę”.

DO KINA W MIESIĄCU MARYJNYM
"Mary’s Land" pojawi się w polskich kinach 5 września. Data premiery została zaplanowana tak, by poprzedzić rozpoczęcie miesiąca maryjnego. Film ma być inspiracją i początkiem modlitwy maryjnej dla tych, którzy już odmawiają różaniec, i dla tych, którzy nigdy nie robili tego. Po obejrzeniu "Mary’s Land" nie da się przejść obojętnie obok Maryi i Jej modlitwy (nazwanej w filmie „biczem na szatana”).

WIELE ZALEŻY OD AKTYWNOŚCI KATOLIKÓW
To, jak szeroki odbiór będzie miał film preewangelizacyjny, zależy w głównej mierze od osób zaangażowanych w życie Kościoła. Film w pierwszym etapie wprowadzony zostanie do ponad 20 kin w całej Polsce. Jeśli będzie duże zainteresowanie publiczności, kina będą chciały wyświetlać film pokazywać przez długi czas. Pojawią się na nim nie tylko osoby zaangażowane duchowo, ale także ci, którzy poszukując dobrego filmu, zdecydują się zobaczyć "Mary’s Land". Właśnie wtedy niejeden niezaangażowany duchowo widz będzie miał okazję spotkać Boga i Jego Matkę.

Film został stworzony, by nieść przesłanie Maryi.

 

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576105Twoje IP:54.166.141.69
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem