To kolejna po Cristiadzie produkcja trafiająca na ekrany polskich kin, która opisuje okrutne prześladowania Kościoła w XX wieku. Jak wielka może być nienawiść do wiary? Jak rodzi się antyreligijny obłęd? Jak dojrzewa się do męczeństwa, by uznać je za dar? Kim są ci, którzy mieli siłę, aby oddać życie za wiarę? Czy splądrowanie 2000 kościołów i zabicie 8000 osób duchownych przemówi do współczesnego człowieka? „Zakazany Bóg" to piękna i wzruszająca historia 51 błogosławionych męczenników z Barbastro, mężnych księży i kleryków – ofiar nienawiści do wiary w Boga. Ich cudem ocalałe notatki z więzienia są jednymi z najpiękniejszych świadectw wiary w dziejach chrześcijaństwa.

Oficjalna strona filmu TUTAJ