^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

To był bliźniak - mówi dyrektor ds. badań ośrodka Planned Parenthood w Houston, pokazując przeznaczone na sprzedaż szczątki dziecka zabitego w klinice tej organizacji. To fragment kolejnego nagrania, odsłaniającego kulisy działania największej amerykańskiej organizacji aborcyjnej.

Nie milknie afera wokół organizacji Planned Parenthood, która handlowała organami nienarodzonych, zabitych w jej klinikach.

Dziennikarze śledczy ujawnili trzeci film - równie szokujący, jak dwa poprzednie. Jego bohaterką jest 24-letnia Holly O’Donnell, która zatrudniła się w 2012 r. w firmie StemExpress, będącej pośrednikiem pomiędzy klinikami aborcyjnymi a firmami, które używają szczątków wyabortowanych dzieci do swych badań. Myślała, że jej praca - określana oględnie mianem pobierania tkanek - polegać będzie na zwykłym pobieraniu krwi.

Kolejne nagranie ukrytą kamerą dowodzi, że aborcyjny gigant z USA - Planned Parenthood - sprzedaje organy dzieci nienarodzonych, zabitych w klinikach tej organizacji. Bohaterką poprzedniego filmu była dr Deborah Nucatola, która przy winie i sałatce opisywała, jak miażdży się ciała dzieci, by nie uszkodzić organów, na które akurat jest zamówienie. Nowe nagranie przedstawia biznesowy lunch innej wysokiej przedstawicielki Planned Parenthood dr Mary Gatter, która negocjuje cenę organów, zamawianych przez podstawionych dziennikarzy śledczych. Zarzeka się, że przy tym jej organizacji nie chodzi o pieniądze. W końcu rzuca żartem, że chce sobie kupić lamborghini.

Największa amerykańska organizacja aborcyjna Planned Parenthood handluje organami nienarodzonych dzieci, zabitych w jej klinikach - wynika z opublikowanych nagrań z ukrytej kamery. Cena: 30 - 100 dolarów za sztukę.

Dziennikarze śledczy z Centrum na rzecz Postępu Medycznego, podający się za przedstawicieli firmy zainteresowanej kupnem organów, spotkali się na biznesowym lunchu z dr Deborą Nucatolą. Jest ona wysokim rangą pracownikiem Planned Parenthood, nadzorującym ośrodki w całym kraju, a także wykonującym w Los Angeles tzw. późne aborcje.

Wyniki głosowania w Senacie w sprawie ustawy dotyczącej procedury „in vitro” – pod pozorem leczenia niepłodności – legalizują m.in. niszczenie ludzkich embrionów. Wyrażamy temu zdecydowany sprzeciw. Cel nigdy nie uświęca środków; tak jest i tym razem.

To wiedza medyczna a nie światopogląd religijny każe chronić każde życie ludzkie od chwili poczęcia.

Osoby wierzące w Chrystusa nie mogą – pod żadnym pozorem – popierać godzącej w życie ludzkie ustawy o „in vitro”, jeżeli chcą pozostać w pełnej wspólnocie wiary. Zwracamy na to raz jeszcze uwagę, aby nikt nie zasłaniał się niewiedzą czy niezrozumieniem co do konsekwencji podejmowanych decyzji, które zaprzeczają godności i wartości życia ludzkiego.

Abp Stanisław Gądecki Metropolita Poznański Przewodniczący KEP
Abp Marek Jędraszewski Metropolita Łódzki Zastępca Przewodniczącego KEP
Bp Artur G. Miziński Sekretarz Generalny KEP

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0571191Twoje IP:54.81.196.35
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem