^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

Kolejne nagranie ukrytą kamerą dowodzi, że aborcyjny gigant z USA - Planned Parenthood - sprzedaje organy dzieci nienarodzonych, zabitych w klinikach tej organizacji. Bohaterką poprzedniego filmu była dr Deborah Nucatola, która przy winie i sałatce opisywała, jak miażdży się ciała dzieci, by nie uszkodzić organów, na które akurat jest zamówienie. Nowe nagranie przedstawia biznesowy lunch innej wysokiej przedstawicielki Planned Parenthood dr Mary Gatter, która negocjuje cenę organów, zamawianych przez podstawionych dziennikarzy śledczych. Zarzeka się, że przy tym jej organizacji nie chodzi o pieniądze. W końcu rzuca żartem, że chce sobie kupić lamborghini.

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576411Twoje IP:54.198.142.121
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem