Kanonizacyjna Iskra Miłosierdzia umieszczona przy obrazie bł. Jana Pawła II jest znakiem, że w Niedzielę Miłosierdzia będziemy przeżywali radosny dzień kanonizacji Papieża Polaka.

Pragniemy głęboko przeżyć Niedzielę Miłosierdzia, aby w ten dzień nasze serca rozpaliły się wiarą, nadzieją i miłością miłosierną. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian na wieczorne dziękczynienie za dar osoby św. Jana Pawła II. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 17.00. Po Mszy św. odbędzie się modlitewne czuwanie o Bożym Miłosierdziu wraz ze św. Janem Pawłem II. Nasze czuwanie zakończymy błogosławieństwem relikwiami świętego Papieża oraz przekazaniem Iskry Miłosierdzia do naszych domów. Wszystkich, którzy będą chcieli otrzymać Iskrę prosimy o przyniesienie lampionów.

Ponieważ chcemy umożliwić wiernym obejrzenie transmisji Mszy kanonizacyjnej z Watykanu, w Niedzielę Miłosierdzia nie będzie Mszy o godz. 10.30.

Na wspólne dziekczynienie zapraszamy wszystkich parafian - dorosłych, młodzież, dzieci, grupy modlitewne i duszpasterskie oraz wszystkich dobrej woli pragnących podziękować Bogu Miłosiernemu za św. Jana Pawła II.

Twoje IP:54.198.143.210