^Przejdź do góry

  • 0.jpg
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg

W Uroczystość Objawienia Pańskiego - Trzech Króli, w Kościele Parafialnym w Wierzbicy, już tradycyjnie odbył się koncert kolęd przygotowany przez pracowników Gminnego Ośrodka Kultury, przyjaciół oraz młodzieży uczęszczającej na zajęcia wokalne do Ośrodka.

Czytaj więcej...

Obchody Narodowego Święta Niepodległości rozpoczęliśmy w naszej parafii już w niedzielę 8 listopada. Tego dnia wieczorem odbył się w kościele patriotyczny koncert słowno-muzyczny, pt. "Wielka Niepodległa".

Czytaj więcej...

W Centrach ŚDM na terenie naszej Diecezji odbyły się Apele Młodych. Były one kolejną częścią spotkań młodych zorganizowanych jako etapprzygotowania do peregrynacji w diecezji radomskiej symboli Światowych Dni Młodzieży, krzyża i ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Były adoracje Najświętszego Sakramentu, konferencje i czas na wspólny śpiew i taniec animowany przez samych młodych. Bp Henryk święcił repliki symboli ŚDM, które zabrano do każdej z parafii. Młodzież z Dekanatu Wierzbickiego uczestniczyła w spotkaniu w Szydłówku. Zdaniem bp. Henryka Tomasika Światowe Dni Młodzieży będą przepięknym wyznaniem wiary pod opieką ojca świętego.

Czytaj więcej...

„Tak więc trwają wiara nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest miłość” (1 Kor 13,13). Takie słowa zaczerpnięte z Pierwszego Listu św. Pawła Apostoła do Koryntian znalazły się na obrazku prymicyjnym neoprezbitera ks. Jana Chodelskiego przed dwudziestu pięciu laty. Te same słowa zostały przywołane po upływie ćwierć wieku służby kapłańskiej na obrazku jubileuszowym.

Czytaj więcej...

SERWIS PAPIESKI

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka 12.10.2016

Dokumenty papieskie       

Kanał Papieża Franciszka

Jubileusz Miłosierdzia

Hymn jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Rozpoczęcie Nadzwyczajnego Roku Jubileuszowego Miłosierdzia

Rok Miłosierdzia w Diecezji Radomskiej

ŚDM KRAKÓW 2016


www.krakow2016.com

 

"Błogosławieni miłosierni" oficjalny Teledysk ŚDM Kraków 2016.

 

Święty Jan Paweł II 

Varia

"Smoleńsk" wszedł do kin.

0576076Twoje IP:54.166.141.69
Copyright © 2013 Parafia Wierzbica

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem